top of page
IMG_0124.JPG

Bylinky v domácí lékárně

Celodenní seminář zaměřený na bylinky v léčitelství se skládá z dopoledního a odpoledního bloku. Na semináři se zaměříme na  bylinné čaje, jejich složení, přípravu vlastních směsí, skladování a dále na bylinné tinktury a masti.

Termíny

seminář se bude konat v květnu 2025

MÁTE POUKAZ A NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY?

POUKAZ VÁM RÁDI ZDRAMA PRODLOUŽÍME O 6 MĚSÍCŮ

PRO PRODLOUŽENÍ NÁS KONTAKTUJTE MAILEM NA ADRESE marketaciprova@karnali.cz, NEZAPOMEŇTE UVÉST KÓD POUKAZU

aIMG_8163 - kopie.JPG
web januv olej.jpg
IMG_0101.JPG
a Pokoje R1.jpg

Na semináři Bylinky v domácí lékárně se zaměříme na léčivé byliny a možnosti jejich využití v léčitelství. Velkou pozornost budeme věnovat léčivým čajům, účinkům, přípravě, namíchání vlastní směsi i skladování. Přímo ze semináře si odnesete vlastní výrobky. 

Dopolední blok bude rozčleněn na dvě části, obecný úvod do léčení, sběru a zpracování bylin. Ve druhé části se zaměříme na léčivé čaje. Ochutnáte čaje z méně známých léčivek, seznámíte se s běžnými i méně známými bylinami vhodnými pro přípravu čajů, naučíte se sestavit vlastní čajové směsi, seznámíte se se správným skladováním a přípravou čajů a namícháte si alespoň tři vlastní čajové směsi.

Odpolední blok bude věnován zpracování bylin pro další léčivé účely, zaměříme se na tinktury, bylinný olej a bylinnou mast. Dozvíte se jak tyto výrobky připravovat, skladovat, jaké je potřeba při přípravě a užívání dodržet zásady. Přímo na semináři si připravíte a domů odnesete směsi čaje, bylinkovou mast a bylinný olej nebo tinkturu. Mailem po semináři dostanete shrnutí a základní recepty.

Cena: 2200 Kč

V ceně je veškerý materiál, obaly a pomůcky, malé občerstvení, káva, čaj, domácí limonády

Užitečné informace:

V ceně je veškerý materiál, pomůcky, obaly, studijní materiály a malé občerstvení.

Davle je asi 10 km jižně od Prahy, snadno dostupná autem, autobusem PID ze Smíchovského nádraží (30 min) a vlakem z Hlavního nádraží (40 min). 

bottom of page