top of page

Workshopy

Workshopy na přání

Chcete individuální kurz? Kurz je možné uspořádat u vás doma nebo v pronajatých prostorech, chcete kurz pro uzavřenou společnost, kurzem můžete zpestřit narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo můžete uspořádat kurz ve vaší firmě?

Napište na marketaciprova@karnali.cz

nebo zavolejte na 777 224 761

Můžete vybrat kurz z nabídky nebo pro vás připravím kurz přímo podle vašich představ. 

Místa konání:

Kurzy a semináře probíhají na různých místech, vždy v dosahu MHD (PID) a s možností parkování. Kurzy se nejčastěji konají:

  • Pronájem Klimentská, Praha 1, Klimentská ulice
    metro B/C, Florenc, možnost parkování

  • Davle, Praha západ
    30 min ze Smíchovského nádraží autobusem (MHD-PID), 40 min vlakem z Hlavního nádraží, možnost parkování zdarma

 

Rezervace a změna rezervace

Kurzy jsou rezervované na konkrétní datum, počet míst na kurzu je omezený. Rezervace je nutná!

Asi týden před kurzem obdržíte mailem pozvánku s informacemi.

Změna rezervace je zdarma. 5 dní před kurzem nelze provést změnu rezervace. 

kurz Zažijte přírodní kosmetiku

Poodhalte tajemství a kouzla přírodní kosmetiky. Naučte se vyrobit vlastní bylinkovou kosmetiku. Přidejte se k našemu kurzu, kde se dozvíte mnoho bylinkách a výrobě domácí kosmetiky. Na kurzu budete pracovat přímo s bylinkami i vzácnými kosmetickými oleji a másly. Seznámíte se s běžnými i luxusními surovinami, osvojíte si základní technologické postupy. Výrobky si uzpůsobíte přesně podle vašich potřeba požadavků.

IMG_8649.JPG

kurz Vyrobte si vlastní mýdlo

Nakoukněte pod pokličku výroby mýdla. Společně si projdeme procesem výroby mýdla. Zažijte radost z vlastnoručně vyrobeného mýdla, které bude odpovídat přesně vašim představám.

Pracovat budeme s rostlinnými oleji a másly, esenciálními oleji, bylinkami, jílem, přírodními barvivy a samozřejmě NaOH.

005.jpg

seminář Bylinky v domácí lékárně

Naučte se využít léčivou sílu bylin pro své zdraví! Celodenní seminář zaměřený na využití bylin v domácí lékárně se zaměřuje na bylinné čaje, sestavování vlastních receptů. Neopomeneme ani. bylinky pro přípravu olejů, mastí, tinktur. Seminář má teoretickou a praktickou část, kde si namícháte vlastní čaje, připravíte tinkturu a bylinnou mast.

Naucme se 700x525.jpg
bottom of page